2009 >> נעים להכיר: פאשקעוויל

אתר פאשקעוויל (https://pashkevil.co.il/) נוסד בשנת 2009 על ידי מוטי רובינשטיין (להלן: בעל החברהׂ) ואריאל קליקשטיין, במטרה לסקר את ענף הפרסום והתקשורת במגזר החרדי. השניים ניהלו את האתר כתחביב ובמקביל עבדו במגוון תחומים הנושקים לעולמות הפרסום והתקשורת במגזר החרדי.

בתחילת דרכו ובמרוצת השנים, אתר פאשקעוויל הותיר את חותמו על תחום הפרסום החרדי וקידם אותו במגוון דרכים. הבלוג המדובר סיפק תכנים ייעודיים לקהל שהיה בכוחו להשפיע על סדר היום העסקי והכלכלי במגזר החרדי ומהר מאוד הפך לשם דבר. המותג “פאשקעוויל” מוכר היטיב במסדרונות משרדי הפרסום ומערכות המדיה במגזר החרדי ואף מחוצה לו.

אודות 8
אודות 9
אודות 10
אודות 11

2018 >> כל ההתחלות קשות

שנים רבות לאחר שאריאל קליקשטיין פרש לצמיתות מאתר פאשקעוויל לטובת הקמת חברה בתחום בניית אתרים (אולי שמעתם עליה: אלמנטור), מוטי רובינשטיין החליט לנסות את כוחו בהקמת חברה עסקית תחת המותג “פאשקעוויל” ומטרה אחת מרכזית עמדה לנגד עיניו:

לקדם את תחומי הפרסום והתקשורת במגזר החרדי באמצעות מגוון כלים ופתרונות מיוחדים שיסופקו על ידי חברת פאשקעוויל לעובדים בתחומים אלה.

בראשית שנת 2018, החליט מוטי רובינשטיין למסד את הפעילות העסקית, גייס צוות כותבים (בשכר ובהתנדבות) ויצר קשר עם מפתחים, מעצבים, מתכנתים, סוקרים ואנשי מקצוע נוספים במטרה להקים פלטפורמות מקצועיות, להנגיש מידע חשוב וחיוני לאנשי המקצוע בהתאמה לצרכים של המגזר החרדי.

כפי שהכותרת רומזת: הניסיות לא צלח והפרויקטים שנבנו בהשקעה גדולה ובעמל ירדו לטמיון לאחר כשנה. המוצרים לא התאימו לביקוש והגיע הזמן לחשב מסלול מחדש.

אודות 12

2019 >> נעים להכיר: פאשקעוויל בע"מ

אתר פאשקעוויל

בלוג פאשקעוויל ממשיך להיות פלטפורמה לסיקור מהלכים שיווקיים מעניינים במגזר החרדי ובד בבד מסקר את תחומי הטכנולוגיה וההייטק במגזר החרדי בצורה ייחודית, בשפה עדכנית ובנימה קולחת.

פאשקעוויל פרסום

חברת פאשקעוויל מספקת ייעוץ מקצועי למעוניינים לפרסם במגזר החרדי ומחוצה לו. חברת פאשקעוויל לא מעסיקה אנשי מקצוע כמו משרד פרסום מסורתי. במקום זאת, היא מטפלת בכל מקרה באופן פרטני באמצעות גיוס צוות מתאים ורלוונטי לצורך הספציפי ומנהלת את האופרציה הנדרשת על מנת להגיע ליעדים ולכבוש מטרות.

פאשקעוויל תקשורת

פאשקעוויל מספקת שירותי ייעוץ תקשורת וכן שירותי כתיבה והפקת תוכן במגוון סוגים: עיתונים, מגזינים, סרטונים ומגוון רחב של פתרונות תקשורת חדשניים תלוי באופי הלקוח ובמטרות שייקבעו לאחר הבנת צרכי הלקוח.

פאשקעוויל ניהול משברים

השירות מתאים לחברות, עמותות ואנשים שנקלעו למשבר תקשורתי (או אחר) במגזר החרדי. חברת פאשקעוויל מנהלת יחסי גומלין  עם בכירי המגזר החרדי בעולמות התקשורת והפוליטיקה. שירות מיוחד באמצעות כלים מיוחדים ויצירתיים. דיסקרטיות מלאה לכל אורך הדרך.

אשמח לתת לך שירות!

מוטי רובינשטיין | [email protected]

 

אודות 13
אודות 14
דילוג לתוכן