פאשקעוויל מדיה: הכירו את המערכת לניטור פרסומות​

הרשו לי להציג בפניכם את המערכת המקצועית לניטור פרסומות במגזר החרדי: פאשקעוויל מדיה

המערכת מיועדת לפרסומאים, מפרסמים, בעלי מדיות ולמי שרוצה לחקור את ענף הפרסום החרדי

במערכת ‘פאשקעוויל מדיה’ תוכלו למצוא את כל הפרסומות המתפרסמות בעיתונים המובילים במגזר החרדי: יומונים, שבועונים וחינמונים. אז איך זה עובד? פשוט מאוד. נכנסים לאתר, עושים מנוי שנתי במחיר מצחיק ונהנים ממערכת טכנולוגית קלה מאוד לשימוש המאפשרת גישה חופשית למאגר מידע ענק המתעדכן בתדירות יומית.

הכירו את הקופסה האדומה

בואו נכיר את המערכת: בדף הבית תמצאו את “הקופסה האדומה”, בה תוכלו לבחור את אפשרויות החיפוש שלכם. ברירת המחדל תמיד יציג את כל הפרסומות, של כל המפרסמים, בכל העיתונים בטווח תאריכים של 7 ימים – מיום שלישי האחרון ו-7 ימים קודם.

אז מה האפשרויות שלכם? בחירת טווח תאריכים לחיפוש, חיפוש לפי קטגוריה (למשל: בנקאות ופיננסים), חיפוש ממוקד לפי עיתון (למשל: יתד נאמן), חיפוש לפי משרד פרסום (למשל: גל אורן), חיפוש לפי מפרסם (למשל: בנק הפועלים). ככה זה נראה:

פאשקעוויל מדיה - ניטור פרסומות 9

מה עוד תמצאו בדף הבית של פאשקעוויל מדיה ?

דירוג המובילים

המערכת תציג בצורה אוטומטית מידע על 5 המובילים בטווח החיפוש הרוונטי: המפרסמים הבולטים, משרדי פרסום עם הכי הרבה עמודי פרסום ועיתונים עם הכי הרבה עמודי פרסום. השורה שאתם רואים למטה (במסגרת אדומה) מציגה את טווח התאריכים שבחרתם. בחיפוש לדוגמה, בדקנו את חודש נובמבר 2019. במאגר נמצאו 1789 מודעות פרסום והנה דירוג המובילים לטווח התאריכים שנבחר:

פאשקעוויל מדיה - ניטור פרסומות 11

הרשימה המלאה

מתחת לרשימת המובילים תקבלו את המידע המלא על כל הפרסומות שיש בתאריכים שבחרתם עם המידע הרלוונטי לכל פרסומת: קטגוריה, מפרסם, משרד פרסום, עיתון, חלק (באיזה מוסף של העיתון הפרסומת נמצאת), עמוד (כנ”ל), שטח פרסום (אנחנו מכניסים למאגר מרבע עמוד ומעלה; במקרה שהפרסומת מופיעה בעמוד 3,5 או גב יהיה כתוב “1 מיוחד”) ותאריך הופעת העיתון. מעל הטבלה תוכלו למצוא תיבת חיפוש שתסנן תוצאות מתוך הרשימה המלאה וכן כפתור “יצוא לאקסל” לאנשים שמסתדרים יותר טוב עם גיליונות אקסל. יש גם כאלה 🙂

פאשקעוויל מדיה - ניטור פרסומות 13

פרסומות בגודל מלא

וזה לא הכל. רוצים לראות את הפרסומת בגודל מלא? להוריד אותה למחשב כדי לצרף אותה למצגת שאתם מכינים ללקוח? לחצו על התמונה המוקטנת בצד ימין של הרשימה ותקבלו את הפרסומת בגודל מלא. רוצים דוגמה? בבקשה! לחצו על הכפתור הימני בעכבר כשאתם עומדים על התמונה ובחרו באפשרות “שמור תמונה בשם…”

פאשקעוויל מדיה - ניטור פרסומות 15

הדגמה מצולמת

לפניכם צילום מסך שעשינו במסגרת ההדגמה: חיפוש תוצאות רלוונטיות לחודש נובמבר. כך זה נראה במסך שלנו:

קצת המלצות לא יזיקו 😉

מבצע מיוחד לנרשמים עכשיו!

רוצה לדבר איתנו?

דילוג לתוכן