מרכז העניינים
חינמון ארצי
מגזין המקום
ירחון לחרדים עובדים
דטה פרינט
דפוס דיגיטלי
WebDuck
בניית אתרים
גיל גרופ
פתרונות מדיה ופרסום
כלל גלגלי פרסום
שילוט חוצות ועוד
לפני מספר ימים יצאה הודעה לתקשורת על מינוי חדש ברדיו ‘קול ברמה’ • העיתונאי יקי אדמקר עובר לשחק במגרש של הגדולים לאחר שמונה ככתב הפרלמנטארי של התחנה • בעקבות המינוי, מוישה צוקר מגיש את הפרופיל המקצועי המלא של מי שרק לאחרונה מלאו לו 20 שנה
IMG_7032 [800x600]
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

יקי אדמקר, שהחל את דרכו הרדיופונית כבר בגיל 12, עובר בימים אלו לשחק במגרש של הגדולים, בכנסת ישראל, לאחר שמונה להיות הכתב הפרלמנטארי של רדיו ‘קול ברמה’.

היה זה לפני 8 שנים, אדמקר היה רק בן 12 כאשר השתתף לראשונה באחת מתוכניות הרדיו הפופולאריות ברדיו ‘קול חי’. מאז, הרבה מים זרמו בנחלים והכנרת אף הספיקה להתרוקן. בגיל 13 וחצי, החל אדמקר לערוך ולהפיק את תוכניתו של אריאל ברמן ברדיו ‘קול חי’. מחדר ההפקה הוא התקרב אל המיקרופון, ועם השנים החל להגיש פינות שונות בתוכניות המוזיקה של יוסי אייזנטל.

במקביל לקריירה הרדיופונית, החל אדמקר לכתוב בשעות הפנאי במגוון אתרי מוזיקה חסידית, בהם אתר ‘חסידיניוז’ ואתר ‘שלאגר.נט’. במשך 4 שנים למד בישיבה התיכונית ‘נהורא’, שם סיים עם תעודת בגרות מלאה, כאשר את השנה החמישית הקדיש ללימודי קודש בישיבת ‘אופקים’.

מאוחר יותר החל אדמקר לעבוד ברדיו ‘קול ברמה’, שם שימש ככתב חדשות, במקביל לתוכנית שבועית – ‘האנציקלופדיה המשודרת’ – אותה הוא מגיש יחד עם יניב מאירי, העוסקת בנושא אחד כל שבוע ומקיפה אותו בכל היבט וזווית אפשרית.

שבועיים לאחר שהחל את עבודתו ברדיו, קיבל אדמקר תפקיד נוסף: כתב מן השורה באתר החרדי הגדול ‘בחדרי חרדים’. את כתבותיו הראשונות הוא שרבט באמצעות ה’הערות’ במכשיר ה’נוקיה’ שברשותו (טרום עידן הבלקברי), משם שיגר אותן לתיבות המייל של עורכי האתר.

לפני חודש וחצי לערך חגג את יום הולדתו ה-20. במרומי דל שנותיו, הוא הספיק לכבוש גם את במות מופעי המוזיקה החסידית, אותם הנחה בכישרון רב.

כאמור, לפני מספר ימים הוא מונה לתפקידו החדש ואמש (ראשון) הוא עשה יום בכנסת. צלם העיתונות בועז לב ארי (מהיר חימה) היה שם והנציח כמה רגעים יפים.

אנו מאחלים הצלחה בהמשך הדרך.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם:

5 תגובות

 1. 2 שאלות

  1. לא מכיר את אדמקר ולא שמעתי אודותיו. אני מאמין שהוא מוכשר ומאחל לו הרבה הצלחה.
  אבל למה הצהוב הזול הזה קשור לכאן? זה מדי זול ויבש.

  2. למה היתר הכניסה לכנסת הינו חד פעמי?

 2. באמת זה מזכיר את הצהוב הזה,

  לעזאזל, נו…

  איזה צהוב?

  לא,

  לא הצהוב עם העץ ברכב.

  מה עוד יכול להיות צהוב?

  צהוב משהו…

  אה,

  הצהוב הזה שמבשם את דפנות האסלה בריח טוב..

  לא חסר לאף אחד הצהוב הזה..

 3. איזה פיגור של כתבה….היא ישנה לאלה…..1. כי ראיתי אותו והוא מזמן לא נראה ככה.
  2. הוא יתארס כיום והוא בן 24.
  3. אני מכירה את הכתבה והיא באמת ישנה.
  ידע כללי למעוניין: שמו האמיתי הוא: יואל יעקב קליין והוא אחיו של ישראל קליין מפיק קול ברמה.

 4. מישהו יודע איך בדיוק השתחרר משירות צבאי?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן