כלל גלגלי פרסום
שילוט חוצות ועוד
מרכז העניינים
חינמון ארצי
מגזין המקום
ירחון לחרדים עובדים
גיל גרופ
פתרונות מדיה ופרסום
WebDuck
בניית אתרים
דטה פרינט
דפוס דיגיטלי
זה מה שהם מספרים לכם: במהלך הועידה השתתפו מו”לים ועורכים ראשיים מכמעט כל העיתונות הדתית והחרדית בישראל
LAAM (4)
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

הודעה לעיתונות: זה מה שהיה בוועידת לע"מ הראשונה לתקשורת החרדית 1

“שילבתי כתבים דתיים וחרדים במהדורת החדשות המרכזית, לא מתוך כפייה ולא משיקולי רייטינג אלא אך ורק כי אני מאמין שיש מקום לתת ביטוי לעיתונאים מכל הגוונים בחברה הישראלית”. כך אמר אבי וייס מנכ”ל חברת החדשות של ערוץ 2 בוועידת לע”מ לתקשורת דתית-חרדית שננעלה אמש בירושלים.

במהלך הועידה השתתפו מו”לים ועורכים ראשיים מכמעט כל העיתונות הדתית והחרדית בישראל: יומונים, שבועונים וירחונים, תחנות רדיו ואתרי אינטרנט, דוברים, אנשי תקשורת ומעצבי דעת קהל מובילים בחברה הדתית-חרדית.

בוועידה השתתף גם שר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה , הנגב והגליל, השר אריה דרעי אשר הציג את תפיסתו, ולפיה יש מקום לעיתונות חרדית לצד העיתונות הכללית ואין תחרות בין שני המגזרים.

עם זאת, הוסיף השר דרעי כי יפעל להקמת רדיו חרדי בלתי תלוי ובפיקוח רבנים, שיזכה להאזנה בכל בית חרדי בישראל.

מפקד גלי צה”ל ירון דקל שהשתתף אף הוא בוועידה, הציג את חזונו ולפיו יש לשלב צעירים דתיים וחרדיים בתחנת הרדיו הצבאית כדי שלאחר מכן יוכלו להגיע לכלי התקשורת המובילים במדינה.

בוועידה נטלה גם חלק הצנזורית הצבאית הראשית, תת-אלוף אריאלה בן אברהם שקראה לעורכים הראשיים ולמו”לים בעיתונות הדתית והחרדית הפעילים ברשתות החברתיות השונות, שלא לתת יד להפצת תכנים הפוגעים בביטחון המדינה, תוך הפגנת אחריות לאומית.

טליה לוינס מנכ”לית לשכת הפרסום הממשלתית שנטלה אף היא חלק בוועידה, דחתה את הטענות ולפיהן התקשורת הדתית-חרדית מופלית לרעה על-ידי לפ”מ. זאת לאחר שעיתונאים רבים בוועידה קבלו בפניה על כך שבעוגת הפרסום הממשלתית, חלקה של התקשורת הדתית-חרדית מקופח.

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית ניצן חן: “חשיבות הועידה בעצם קיומה כאשר לראשונה בכירים בתקשורת החרדית מייצרים שיח מקצועי בינם לבין עצמם ומול התקשורת הכללית ודנים בסוגיות של השפעות הניו מדיה על התקשורת הממוסדת, כללי אתיקה והפרייה הדדית”.

צילום: משה אסרף, לע”מ‏

הודעה לעיתונות: זה מה שהיה בוועידת לע"מ הראשונה לתקשורת החרדית 2

הודעה לעיתונות: זה מה שהיה בוועידת לע"מ הראשונה לתקשורת החרדית 3

הודעה לעיתונות: זה מה שהיה בוועידת לע"מ הראשונה לתקשורת החרדית 4

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן