מרכז העניינים
חינמון ארצי
מגזין המקום
ירחון לחרדים עובדים
WebDuck
בניית אתרים
דטה פרינט
דפוס דיגיטלי
כלל גלגלי פרסום
שילוט חוצות ועוד
גיל גרופ
פתרונות מדיה ופרסום
ברוב המקרים החיוכים מאוזן לאזן הוסיפו כמה שנים טובות לבעליהן
smile
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

האם חיוכים טובים לפרסומים? תלוי את מי שואלים.

עד היום רוב המפרסמים נטו להשתמש בהבעות פנים מחויכות של אנשים בעלי חיוך שופע ורחב גם כשרצו לפרסם מוצר שנועד לצעירים מתוך הנחת יסוד מקובלת שאנשים מחייכים נתפסים כצעירים יותר. אלא שמחקר חדש, שנעשה בשיתוף בין חוקרי אוניברסיטת בן גוריון לבין חוקרים מאוניברסיטת ווסטרן בקנדה, ובאורח מפתיע הופך את המשוואה, עשוי להפוך את היוצרות.

ממצאי המחקר, שפורסמו באחרונה והתבססו על ניסוי שנערך על כמה עשרות סטודנטים, מעידים כי הציבור תפס את החיוכים כמבגרים דווקא בגלל הקמטים הנלווים אליהם. הסטודנטים, שקיבלו פרסומות שונות, נטו לדרג את האנשים שחייכו בהם כמבוגרים יותר לעומת אלו שהיו בעלי הבעות פנים ניטראליות ומופתעות, שדורגו על ידיהם כצעירים יותר.

ברוב המקרים החיוכים מאוזן לאזן הוסיפו כמה שנים טובות לבעליהן, לפחות בפרסומת, זאת למרות שכאשר נשאלו סטודנטים הם העריכו כי לפי ההיגיון דרגו את בעלי הבעות המחייכות כצעירים יותר. לדברי החוקרים, הבעה מופתעת כנראה מותחת את העור לאחור באזור האוזניים ולכן מצעירה.

מעניין עד כמה אנשי פרסום יאמצו מסקנות אלו באופן מעשי והאם בקרוב ההוראות לפרזנטורים בפרסומים למוצגים צעירים יהיו להפסיק לחייך בשביל הגיל וגם התרגיל…

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן