מגזין המקום
ירחון לחרדים עובדים
WebDuck
בניית אתרים
דטה פרינט
דפוס דיגיטלי
מרכז העניינים
חינמון ארצי
גיל גרופ
פתרונות מדיה ופרסום
כלל גלגלי פרסום
שילוט חוצות ועוד
השיפוץ המאסיבי של הקומה העליונה בו שוכנות חטיבות גיל פרינט וגיל סטריט מסמן עוד שלב בהתרחבות המשרד. בקרוב ייערך טקס קביעת מזוזות וחנוכת הקומה המחודשת
GIL (3)
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

בימים אלה חוזרים עובדי חטיבות גיל פרינט וגיל סטריט אל משרדיהם בקומה העליונה, שעברה לאחרונה שיפוץ מאסיבי בהשקעה של מאות אלפי שקלים. המראה שקידם את פניהם הפתיע אותם ללא ספק: המשרד שינה את פניו ללא הכר. מעיניהם של העובדים, כמו גם המבקרים במקום, לא נעלם העיצוב הייחודי והמרהיב של המשרד החדש, תפיסת החלל ותכנון פינות העבודה של העובדים במשרד, המתאפיינים בניצול חלל מתוחכם ותכנון נכון של מרחב שאמור להכיל מספר גדול של עובדים. על מלאכת עיצוב המשרד הופקדה אולגה בונדרובה הידועה בכישוריה האדריכליים ובתפיסת קונספט חלל הייחודית לה.

על מנת לחסוך בזמן היקר של העובדים, עבודת השיפוצים נעשתה במהירות השיא של שבועיים ימים בלבד, כשבימים כתיקונם עבודת שיפוץ דומה עשויה לארוך כחודשיים ימים. לצורך כך העבודה נעשתה במשמרות לאורך כל שעות היממה, מסביב לשעון.

התגובות הנלהבות של עובדי החטיבות השוכנות בקומה המשופצת אומרות הכול. “בעיקרון אני טיפוס שלא אוהב שינויים ומעדיפה את הקיים והמוכר, אבל כאן הפתיעו: אני אוהבת את הפינה החדשה שלי ופתאום מרגישה שהעבודה נעשתה הרבה יותר אנרגטית וקלילה”, מספרת שרון, מנהלת תיקי לקוחות בחטיבת גיל פרינט.

לפני כשנתיים נעשה שיפוץ רחב בקומה התחתונה, בו שוכנת חטיבת גיל פרסום, כאשר גם שם הושקעו משאבים רבים ועבודת עיצוב ואדריכלות מרובת חשיבה על מנת למקסם את תנאי השטח לבניית מרחב נוח ונעים יותר לעובדי הקומה. במעמד החגיגי של חנוכת הבית שנערך אז השתתפו רבנים חשובים, אנשי ציבור ובכירי עולם הפרסום החרדי.

השיפוץ של הקומה העליונה, מסמן את ההתרחבות הגדולה של המשרד והגדלת צוות העובדים ואת היקף העבודה שגדל באופן משמעותי בשנים האחרונות, דבר שחייב את הגדלת מרחב העבודה של הצוות ושדרוג תנאי הסביבה.

כחלק מצעדי ההתרחבות של החברה, לפני מספר חודשים עשו בגיל גרופ צעד נוסף ומשמעותי. כאשר רכשו לאחרונה את חברת ‘פרסומי אביב’ המתמחה במתנות ואריזות ממותגות ומגוון מוצרי משרד ממותגים. במסגרת הרכישה, המותג ‘פרסומי אביב’ התמזגו בתוך ‘גיל פרינט’ – חטיבת הדפוס של גיל גרופ – והפכה לחלק אורגני מתעשיית הדפוס הענפה של החטיבה הידועה, כאשר כל השירותים שניתנו עד כה ב’פרסומי אביב’, מסופקים תחת המותג ‘גיל פרינט’.

בקרוב ייערך טקס חנוכת הקומה המחודשת בטקס חגיגי של קביעת מזוזות, בהשתתפות רבנים, אנשי ציבור ובכירים בעול יהיה מעניין.

מדהים: כך נראה המשרד המשופץ של גיל גרופ 1

מדהים: כך נראה המשרד המשופץ של גיל גרופ 2

מדהים: כך נראה המשרד המשופץ של גיל גרופ 3

מדהים: כך נראה המשרד המשופץ של גיל גרופ 4

מדהים: כך נראה המשרד המשופץ של גיל גרופ 5

מדהים: כך נראה המשרד המשופץ של גיל גרופ 6

מדהים: כך נראה המשרד המשופץ של גיל גרופ 7

מדהים: כך נראה המשרד המשופץ של גיל גרופ 8

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן