מגזין המקום
ירחון לחרדים עובדים
WebDuck
בניית אתרים
גיל גרופ
פתרונות מדיה ופרסום
כלל גלגלי פרסום
שילוט חוצות ועוד
מרכז העניינים
חינמון ארצי
דטה פרינט
דפוס דיגיטלי
יותר מאלף נשים השתתפו באירוע להעצמת נשות עסקים מבית עיתון משפחה. הנה הסיקור המלא
עושות-עסק-משפחה-4
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אלף מאתיים נשות עסקים ויזמיות חרדיות נפגשו השבוע במפגש עסקי יוקרתי שיזמה והפיקה מחלקת האירועים מבית עיתון ‘משפחה’. זו השנה החמישית שמחלקת האירועים של העיתון מפיקה אירוע שנועד להעניק לאישה החרדית כלים מקצועיים לקידום ופיתוח לצד חווית פנאי מרתקת ומעצימה.

חלקו הראשון של האירוע החל באולם קבלת פנים מפואר, שנועד לאפשר ‘מינגלינג’ פורה וחיבורים עסקיים בין בעלות העסקים. קבלת הפנים לוותה בבופה בשרי עשיר, עמדות מקצועיות, דוכנים עם מוצרים שונים לאשת העסקים החרדית ובמתחם מעוצב עם פרטי לבוש המותאמים לזירה העסקית – חרדית.

סיקור מצולם: יותר מאלף נשים באירוע "עושות עסק 5" של עיתון משפחה 1

בחלקו השני של הערב, הציגה מחלקת האירועים של עיתון משפחה מתחם הרצאות בסגנון ‘טד’, שנתן כלים מקצועיים והעצמה עסקית למשתתפות האירוע. בהרצאות קצרות ומתומצתות העבירו מרצים מהשורה הראשונה של עולם העסקים מסרים חזקים אשר ביכולתם לקדם את בעלת העסק בצורה משמעותית, הן מבחינה עסקית והן מבחינה אישית.

סיקור מצולם: יותר מאלף נשים באירוע "עושות עסק 5" של עיתון משפחה 2

יונתן לוי, יזם הייטק ומומחה ליצירתיות וחדשנות, מסר את ההרצאה הראשונה. לוי דיבר על הדרך בה כל אשת עסקים יכולה להכניס חדשנות ויצירתיות בעסק. הוא ציין כי הרעיונות המובילים בעולם העסקים לא נוצרו בתנאי מעבדה אלא מתוך התנסות בשטח ותנאי לחץ קיצוניים. “המוצרים המנצחים המוכרים בעולם צמחו תוך כדי תנועה של העסק”, אמר לוי וחלק עם נשות העסקים שלושה הרגלים פרקטיים שיאפשרו לעסק לצמוח.

סיקור מצולם: יותר מאלף נשים באירוע "עושות עסק 5" של עיתון משפחה 3

ההרצאה השנייה נמסרה על ידי חוה לבקוביץ, מנהלת סניף בבנק לאומי. לבקוביץ דיברה על דרכי התנהלות יעילים והישגיים עם הבנק וניסחה טיפים ומשפטי מפתח החשובים לכל עסק בקשריו עם הבנק. “תנו דיווח אמין לבנק, יידעו אותו בשינויים בעסק, נהלו משא ומתן על עמלות בצורה נכונה, קחו הלוואה חד-פעמית לצורך השקעה ואל תסתמכו על האשראי הקבוע”, אמר לבקוביץ וסיכמה: “התנהלות נכונה עם הבנק תאפשר לכם להשיג יותר ובעיקר לחוש כי הבנק שותף לדרך ולהצלחה העסקית”.

סיקור מצולם: יותר מאלף נשים באירוע "עושות עסק 5" של עיתון משפחה 4

חלי ממן, מייסדת רשת קבוצות תמיכה להרזיה, העבירה את ההרצאה השלישית. בראשית דבריה שיתפה ממן את הקהל בסיפורה האישי, תוך התייחסות לתחילת דרכה בעולם העסקים. “התחלתי בקטן, ושאפתי לגדולות. זו הגישה שהובילה אותי לאימפריה רבתי”. האג’נדה העסקית של ממן גורסת שהכוח החזק ביותר שמאפשר הצלחה הוא כוח האמונה. “לכל אחת מאתנו חלום משלה, וחלומות מספרים רק למי שאוהב אותך, אמרה לי אמא”, אמרה ממן, “רק מי שמאמין בעצמו וביכולת שלו יוכל להאמין גם בך. את האיש הזה, שתפי בחלומך. מצאי אדם כזה, בחברות או בתשלום”.

סיקור מצולם: יותר מאלף נשים באירוע "עושות עסק 5" של עיתון משפחה 5

ממן הדגישה שלא כל הכנסה של עסק נמדדת בכסף מזומן. ישנן הכנסות עוקפות כמו שיח ציבורי חיובי שמשרת את בעלת העסק יותר מכל פרסומת אחרת. “בעולם מוצף ידע כמו שלנו – אל תפחדו להעניק מידע. האנשים שיקבלו מכם ידע בחינם יהפכו לשגרירים הטובים ביותר שיביאו לכם לקוחות רבים לעסק”. חלי הציפה את המשולש המוכר לכולנו: בית, עסק ומצפון והבטיחה שהדבר הטוב ביותר לילדים הוא אימא מתפתחת, צומחת, מאושרת ומלאת סיפוק מאימא מתוסכלת שאינה מגשימה את חלומותיה.

בסיום ההרצאות, עברו המשתתפות לאולם המרכזי להמשך ערב של העצמה וצמיחה. במתחם השלישי, באולם המרכזי של אולמי ‘כתר הרימון’, המתינה חווית פנאי, סביב שולחנות עגולים וארוחת ערב מוקפדת.

סיקור מצולם: יותר מאלף נשים באירוע "עושות עסק 5" של עיתון משפחה 6

החוויה כללה פסקאות ‘דיבור’ שהוגשו על ידי דנה ורון, ששילבה לאורך האירוע קטעי דיבור רצופי תובנות בעלות זיקה לעולמות התוכן של האישה החרדית המשלבת עסקים מצליחים ומשפחה. ורון הציפה נקודות משמעותיות, והזכירה כי “חוקי ליפול אך אל תשכח לקום, בחר בנכון וראוי ולא במתחשק”, ועוד. ה’דיבור’ היה מלא בהעצמה ובייחודיות.

סיקור מצולם: יותר מאלף נשים באירוע "עושות עסק 5" של עיתון משפחה 7

גולת הכותרת של הערב, הייתה בגמר מרגש לתחרות ‘העסק המצטיין’ לשנת 2019. אל הגמר עלו עשר עסקים שנבחרו בקפידה, וענו על פרמטרים בתחום המיתוג והמותג העסקי. שלושת הזוכות בגמר, נבחרו על ידי קהל של עשרות אלפי קוראות על ידי הצבעות טלפוניות. הזוכות עלו לבמה, וקיבלו פרסים יקרי ערך.

אתנחתות מוזיקליות הוגשו על ידי האומנית עדנה גיאת. מחלקת האירועים דאגה לאפשר לכל אחת מהמשתתפות לצבור כלים לצמיחת העסק וליהנות מחוויית פנאי איכותית. בימים אלה נערכת מחלקת האירועים של עיתון ‘משפחה’ לאירוע הבא בסימן הורות ומשפחה “אמא יש רק אחת”.

צילומים: עזרא טרבלסי

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן