גיל גרופ
פתרונות מדיה ופרסום
כלל גלגלי פרסום
שילוט חוצות ועוד
WebDuck
בניית אתרים
מרכז העניינים
חינמון ארצי
מגזין המקום
ירחון לחרדים עובדים
דטה פרינט
דפוס דיגיטלי
באירוע בוטיק שנערך באקווריום הגדול במזרח התיכון, הגיעה לסיומה תכנית החממה לפרילנסרים חרדים. סיקור מצולם
BIZUP (3)
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

בוגרי המחזור הראשון של תכנית ביזאפ – החממה ליוצרים ועצמאים חרדים מתחומי המדיה והעיצוב, כבר משתלבים בעולם העסקים הירושלמי. אחרי חצי שנה של הכשרה ועל רקע תצוגת הדגים המרהיבה באקווריום שבגן החיות התנכ”י בירושלים, נערך לאחרונה אירוע סיום המחזור הראשון של החממה.

טקס הסיום התחיל בסיור לימודי מרתק, צפיה בכרישים, במגוון הביולוגי הגדול של שוכני הים, והסתיים באירוע בוטיקי מכובד של חלוקת תעודות למסיימים המוכשרים שבמהלכו קיבלו עוד טיפים להצלחה בחיים המקצועיים ממנכ”ל ביזמקס איציק קרומבי ומהמאמן העסקי שליווה אותם לאורך כל התכנית דותן גרבלי.

עבור משתתפי האירוע, ההסברים של המדריך על היכולות של הדגים “לשחות נגד הזרם” ו”להיות חלק מהלהקה”, הם לא רק קלישאות מוכרות, אלא גם חלק מהכלים המעשיים שקיבלו קבוצת היוצרים העצמאיים במהלך חודשי ההכשרה בחממת ביזאפ.

אחרי דברי הברכה של שותפי התכנית, עו”ד אברהם יוסטמן סמנכ”ל קרן ק.מ.ח, אודי בן דרור סמנכ”ל הרשות לפיתוח ירושלים, מרדכי אייכלר יו”ר אחים גלובל ודן טיומקין נציג ג’וינט ישראל, עלו הבוגרים בזה אחר זה להציג את עצמם, את הפיתוח האישי שעברו בחממה ואת ההישגים המקצועיים שלהם.

בימים אלה, עושים הפרילנסרים את הצעדים הראשונים כעצמאיים כשעבור חלקם זהו כבר סיבוב שני כעצמאיים, בתקווה שהפעם הם יחוו הצלחות עסקיות גדולות יותר. “התכנית עזרה לי להגדיר את המומחיות שלי, לדעת איך למתג את עצמי, כיצד לפנות לבעלי עסקים, לבנות הצעות מחיר ובעיקר להרגיש בנוח עם עצמי לדרוש תשלום ראוי עבור מה שאני עושה”, סיפר אליהו, בעל חברת מיתוג שפתח במהלך התכנית.

בהנהלת ביזאפ כבר נערכים לקראת פתיחת המחזור השני של החממה במטרה לסייע לכמה שיותר יוצרים חרדים, להפוך לעצמאיים טובים יותר. “היום אתה כבר לא יכול להסתמך רק על הכישורים שלך כמעצב מחונן או עורך וידאו מוכשר במיוחד”, אומר אליהו דינוביץ, מנהל החממה לעיצוב ומדיה של ביזמקס – מתחם יזמות וחדשנות לגברים חרדים, “לצד הטמעה של תהליכים אוטומטיים וטכנולוגיות מתקדמות, קיימת עליה משמעותית בביקוש לעובדים ובעלי מקצוע בעלי כישורים חברתיים טובים יותר, שיוכלו להעניק ערך מוסף לחברות ולמעסיקים. בחממה אנחנו מלמדים את היוצרים לפתח את היצירתיות, חשיבה ביקורתית, חדשנות, פתרון בעיות מורכבות, וכישורים דומים שיסייעו להם להתמודד בעולם העסקים החדש”.

צילום: פנחס עמנואל

בוגרי ביזאפ בטקס הסיום: להיות חלק מלהקה או לשחות נגד הזרם? 1 בוגרי ביזאפ בטקס הסיום: להיות חלק מלהקה או לשחות נגד הזרם? 2 בוגרי ביזאפ בטקס הסיום: להיות חלק מלהקה או לשחות נגד הזרם? 3 בוגרי ביזאפ בטקס הסיום: להיות חלק מלהקה או לשחות נגד הזרם? 4 בוגרי ביזאפ בטקס הסיום: להיות חלק מלהקה או לשחות נגד הזרם? 5

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן