מגזין המקום
ירחון לחרדים עובדים
WebDuck
בניית אתרים
דטה פרינט
דפוס דיגיטלי
מרכז העניינים
חינמון ארצי
גיל גרופ
פתרונות מדיה ופרסום
כלל גלגלי פרסום
שילוט חוצות ועוד
מתי פיירמן, המכהן כמנכ”ל החברה מאז הוקמה לפני כשש שנים והוביל את זכייתה במכרז משרד העבודה והרווחה להפעלת מרכזי ‘מפתח’ בדרום ובמרכז הארץ, יסיים את תפקידו כמנכ”ל וימונה לתפקיד יו”ר החברה
shalom bukovza
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

שינויים בהנהלת ‘מיזם למעשה’: מתי פיירמן, המכהן כמנכ”ל החברה מאז הוקמה לפני כשש שנים והוביל את זכייתה במכרז משרד העבודה והרווחה להפעלת מרכזי ‘מפתח’ בדרום ובמרכז הארץ, יסיים את תפקידו כמנכ”ל וימונה לתפקיד יו”ר החברה. במקביל יקודם שלום בוקובזה, סמנכ”ל ומנהל הדרכות בחברה, לתפקיד המנכ”ל וימשיך להוביל את תנופת הפעילות לקידום תעסוקת חרדים באמצעות מרכזי ‘מפתח’ הפרוסים במרחב הדרום ומרכז הארץ.

“לאחר שש שנים אינטנסיביות אך מספקות במיוחד, במהלכם הגיעה החברה להישגים חסרי תקדים בהשמה וסיוע תעסוקתי למחפשי עבודה במגזר החרדי, אני מסיים את תפקידי כמנכ”ל מיזם למעשה”, אומר מתי פיירמן. “אני גאה במנהלי ועובדי המיזם, המייצגים ארגון בריא הנמצא בתנופת פעילות ועשייה ברוכה, ואמשיך ללוות את החברה בתפקידי כיו”ר ואסייע ככל הנדרש למנכ”ל הנכנס, שלום בוקובזה.

“אציין ששלום החל לעבוד ב’מפתח’ לפני כעשור כמקדם תעסוקה, ובהמשך קודם עד לתפקיד סמנכ”ל החברה, וכעת נבחר בהמלצתי לתפקיד המנכ”ל. עובדה זו מעידה בעיקר על איכות העובדים ב’מפתח’, העושים עבודת קודש בקידום התעסוקה במגזר החרדי, ואני משוכנע שהמנכ”ל, שדרת הניהול והצוות כולו ימשיכו לעשות ולהצליח גם לנוכח אתגרי התקופה בה אנו מצויים כעת”.

שלום בוקובזה הודה למנכ”ל היוצא מתי פיירמן ולהנהלת המיזם על האמון ועל הזכות הגדולה להוביל את הארגון שהיה לו לבית מקצועי מזה קרוב לעשור. “כמי שעשה מגוון תפקידים ב’מפתח’, אני מכיר מקרוב את אתגרי התעסוקה במגזר החרדי, וודאי בתקופה זו, אולם אני סמוך ובטוח כי בזכות הצוות הנפלא נוכל יחד עם משרד העבודה והרווחה להמשיך ולפתח את הכלים והמענים הטובים ביותר עבור מחפשי עבודה במגזר החרדי, כמו גם לאלו המעוניינים להתקדם ולהתפתח ברמה התעסוקתית והמקצועית”, אמר בוקובזה.

שלום בוקובזה עובד במפתח מאז שנת 2012. התחיל כמקדם תעסוקה במרכז מפתח אשדוד. בהמשך ניהל את תחום קשרי המעסיקים באזור הדרום. לפני ארבע שנים קודם לתפקיד מנהל הדרכות וקשרי מעסיקים ובהמשך מונה לסמנכ”ל ‘מיזם למעשה’. לשלום תואר ראשון בקרימינולוגיה וסוציולוגיה, ותואר שני בייעוץ ארגוני ומשאבי אנוש מאוניברסיטת תל אביב.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן