גיל גרופ
פתרונות מדיה ופרסום
כלל גלגלי פרסום
שילוט חוצות ועוד
WebDuck
בניית אתרים
מגזין המקום
ירחון לחרדים עובדים
מרכז העניינים
חינמון ארצי
דטה פרינט
דפוס דיגיטלי
בהודעה שנוסחה באווירה מבודחת על ידי עורך האתר, יאיר טיילור, נכתב כך: “המחאה נמשכת: מחזירים את תמונת המשתמש לפרופיל. אין ספק כי תמונת פרופיל חרדית תצליח לאיים על חרדופובים, ואפילו השרה לבני לא תוכל להבליג לנוכח תמונותיהם של גולשים חרדים שיהפכו בין-לילה מצורות גיאומטריות חינניות לדיוקנים מפחידים חובשי כיפות, מדובללי זקנים ולובשי שחורים” • סיכום
דוסים
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

מנהלי פרויקט “דוסים” הודיעו אתמול בצהריים (ב’) על סיומו של קמפיין “המחאה החרדית בפייסבוק” לאחר שהוכתר בהצלחה רבה. בהודעה שנוסחה באווירה מבודחת על ידי עורך האתר, יאיר טיילור, נכתב כך: “המחאה נמשכת: מחזירים את תמונת המשתמש לפרופיל. אין ספק כי תמונת פרופיל חרדית תצליח לאיים על חרדופובים, ואפילו השרה לבני לא תוכל להבליג לנוכח תמונותיהם של גולשים חרדים שיהפכו בין-לילה מצורות גיאומטריות חינניות לדיוקנים מפחידים חובשי כיפות, מדובללי זקנים ולובשי שחורים”.

סמי שלמה, מנהל אתר ‘דוסים’, מספר כי בדף הרשמי של ‘דוסים’ בפייסבוק ובאתר הבית, נרשמה תעבורה של כ-110,000 גולשים בשלושת הימים האחרונים.

למעלה מאלפיים גולשים החליפו תמונת פרופיל לסמל המחאה – בפייסבוק, בווטסאפ ובטוויטר – בנוסף לעשרות דפים בעלי סך כולל של מאות אלפי לייקים, ביניהם כיכר השבת, בחדרי חרדים, JDN, קול ברמה, הרב יוסף פרץ, הידברות, אוהבים את ה’, צעירי הליכוד, צעירי ש”ס ועוד.

עשרות מנהלי קבוצות נייעס-חרדים בווטסאפ החליפו את תמונת הקבוצה לסמל המחאה ועשרות צייצנים צבעו את הפיד בטוויטר בצבעים שחור, לבן וצהוב. לא זאת אף זאת, הקמפיין הויראלי זכה לסיקור נרחב באתרי החדשות המובילים בישראל ובתוכם: Ynet,NRG , וואלה!, חורים ברשת, בחדרי חרדים, כיכר השבת, JDN, קוקר, שאריות ברשת ופאשקעוויל.

מומחי ניו-מדיה מפרויקט ‘דוסים’ הסבירו שקמפיין המחאה הציף את הרשת במקביל לסערה הגדולה שנחתה בישראל ועל אף ההתעניינות התקשורתית בשלג והסיקור המתמשך במתכונת חירום – הקמפיין הצליח לעורר שיח רחב ברשתות החברתיות וזכה לכיסוי תקשורתי הולם.

לדבריהם, למעלה מחצי מיליון גולשים נחשפו לקמפיין המחאה בשלושת הימים האחרונים והוא ננעל כעת לטובת המשך פעילות בפרויקטים הבאים. “הקמפיין הסתיים”, הבהיר יאיר טיילור, “אבל המאבק רק התחיל. אנחנו כאן כדי לדאוג לזכויות החרדים במדינת ישראל ולא נסכים שאף אדם – גם לא שרת המשפטים – תרמוס אותנו ברגל גסה. המילה האחרונה טרם נאמרה”.

 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן