דטה פרינט
דפוס דיגיטלי
מרכז העניינים
חינמון ארצי
WebDuck
בניית אתרים
גיל גרופ
פתרונות מדיה ופרסום
מגזין המקום
ירחון לחרדים עובדים
כלל גלגלי פרסום
שילוט חוצות ועוד
עיריית ירושלים הציבה עשרות לוחות מודעות ייעודיים למודעות הקיר וסיכמה עם חברות מדביקי המודעות כי מעתה יופיעו רק על הלוחות החדשים. לדבריהם, היוזמה החדשה תביא לשיפור בניקיון העיר ובחזות הרחובות והמרחב הציבורי בשכונות העיר לרווחת התושבים
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

עיריית ירושלים הציבה בשכונות החרדיות בעיר עשרות לוחות מודעות ייחודיים עבור תליית מודעות רחוב רשמיות ומאושרות.

היוזמה החדשה הינה חלק מיוזמת העירייה להצבת לוחות מודעות ברחבי העיר לשימוש התושבים עבור תליית מודעות ציבוריות ובמטרה למנוע תלייה פיראטית של מודעות על קירות ועל עמודים.

כחלק מהתכנית סיכמה העיריה עם חברות מדביקי מודעות הרחוב כי מעתה ייתלו המודעות רק על הלוחות המיועדים לכך ולא על הקירות ברחובות, במטרה לשמור על ניקיון המרחב הציבורי בשכונות. פשקוילים שיתלו על הקירות באופן פיראטי, העירייה תפעל כנגד התולים והם ייקנסו על פי החוק.

בנוסף ללוחות מודעות הקיר הציבה העירייה עשרות לוחות מודעות ציבוריות חדשים ברחבי העיר לשימוש תושבי העיר עבור מודעות אבל, מודעות מכירה וכדומה. לוחות מודעות הוצבו במרחב הציבורי, בסמוך לתחנות אוטובוס, על עומדי חשמל ועוד.

לוחות המודעות החדשים מותקנים בשכונות רמת שלמה, הר נוף, מאה שערים ושכונות נוספות ברחבי העיר.

בעיריית ירושלים מציינים כי היוזמה החדשה תביא לשיפור בניקיון העיר ובחזות הרחובות והמרחב הציבורי בשכונות העיר לרווחת התושבים, כחלק מתכנית העירייה לשיפור המרחב הציבורי בשכונות העיר.

סוף עידן הפשקווילים בירושלים? 1

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן